butydla mniedrobne poprawki

Rockowe botki- za dużo ćwieków

Jakiś czas temu kupiłam czarne botki ze srebrnymi ćwiekami. Niestety dość szybko po zakupie stwierdziłam, że rockowy styl na co dzień  jest jednak nie dla mnie. Nie bardzo miałam ochotę świeżego nabytku chować z powrotem do pudła, więc zabrałam się do pracy. Zmiana tak naprawdę kosmetyczna, ale nadała delikatniejszy wygląd. Buty przed wyglądały mniej więcej tak:

 

 


Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia PRZED oryginalnych butów, które przeszły przemianę, ale wyglądały mniej więcej jak te powyżej. Poniżej te już przerobione.

 

Jak przerobić czarne buty z ćwiekami:

1. Po pierwsze pozbyłam się pasków i sprzączek.
2.Po drugie potrzebowałam zwykłej czarnej nici żeby zszyć wystający kawałek skóry, który pozostał po usunięciu jednej ze sprzączek.

3.Po trzecie i najważniejsze zamalowałam ćwieki czarnym lakierem do maskowania rys samochodowych. Właściwie użyłam tego typu lakieru dopiero za drugim razem, kiedy musiałam poprawić zdrapane ślady po pewnym czasie użytkowania butów. Pierwszym razem użyłam zwykłego czarnego lakieru do paznokci. Efekt właściwie za każdym razem był identyczny.


Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *