Ostatnio zauważyłam, że w swoich przeróbkach bardzo lubię wykorzystywać motyw koronki. Już w kilku ciuszkach zdążyłam ją wykorzystać , a w głowie siedzą mi kolejne pomysły z koronką w roli głównej. W związku z „koronkowym szałem” umieszczam kilka przerobionych ciuszków ozdobionych koronką.

 Podkreślam, iż na powyższym obrazku nie są to moje pomysły, a jedynie inspiracje. Jeśli ktoś znajdzie tu swoje prywatne zdjęcie, z czego jest niezadowolony proszę o kontakt. Nie do końca wiem jakie są zasady w takich sprawach w sieci, więc z góry przepraszam.

No, ale przejdźmy teraz do moich koncepcji na odświeżenie „znudzonych”, niszczejących, czy też bezużytecznych ciuszków, które zalegają w naszych szafach. Wszystkie te pomysły są jedynie „kosmetyczną” poprawką, ale można ją stosować praktycznie wszędzie.
  1. Jak przerobić koszulę za pomocą koronki…

    2. Przerobiona koszulka z dodatkiem pozłacanej koronki.
    3.  No i wydłużona sukienka dzięki koronce.

A może wy też macie jakieś swoje prace (wszelakiej maści), do stworzenia których posłużyliście się koronką? Jeśli macie ochotę się czymś pochwalić to zapraszam. Z chęcią umieszczę wasze autorskie dokonania na moim blogu!

No i „pierwsze koty za płoty”!
Śliczna bluzeczka z koronką autorstwa Ani K.(Leosi) z http://mylittlemisha.blogspot.com/

Share:

1 comment

  1. Anonimowy 25 Marzec, 2014 at 15:42 Odpowiedz

    Bardzo fajne te wstawki. Czasami taka mała zmiana nadaje ciuchowi kompletnie innego charakteru. Bardzo lubię koronki, bo dają super efekt, zwłaszcza gdy nie ma pod nimi już innego materiału, jak w sukienkach z Twoich inspiracji. 😉

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *